היי, כאן אופק אשכנזי

מייסד מרכז קשורים לריפוי מערכות יחסים בשיטת הניצוץ. אני בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, מאמן אישי ורגשי ומטפל אלטרנטיבי בעזרת כלים מחוכמת הקבלה והחסידות.

המסע שלי בעולם הריפוי והטיפול התחיל בגיל 30. באותה התקופה עבדתי בעבודה מסודרת בתחום הביטוח, ישבתי כל היום מול אקסלים, אך לאט לאט התחלתי להרגיש שמשהו בתוכי הולך וכבה. אני לא מממש את עצמי כמו שאני רוצה, עובד כל יום על אוטומט, וסוג של "חי-מת". אחרי 5 שנים באותה העבודה החלטתי להתפטר ולצאת לעצמאות, ועל הדרך יצאתי למסע של חיפוש עצמי וחיפוש אחר כלים רוחניים להתמודדות עם הקשיים האישיים שחוויתי באותה תקופה.

במהלך המסע הבנתי שעד אותה נקודה חייתי חיים של אחרים, התנהלתי לפי מה שציפו ממני, ולא לפי מה שבאמת רציתי. כחלק מהשינוי החלטתי ללמוד תקשורת, התחלתי להתמקד בעצמי ובנפש שלי, ומצאתי את עצמי מדבר עם הנשמה שלי יום יום, עד שהגעתי לחוכמת הקבלה והחסידות. במהלך המסע הרוחני והפנימי שלי עברתי תהליך של התקרבות לעולם היהדות, והבנתי את משמעות מערכות היחסים בחיי (מערכת היחסים עם עצמי, עם הסובבים אותי, עם כסף, עם זוגיות והרשימה עוד ארוכה).

לאט לאט התחלתי לקבל המון כלים ואורות שהרגשתי שאני חייב להעביר הלאה לעוד ועוד אנשים. ידעתי שאותם כלים יוכלו לעזור גם להם, ומתוך הגילוי הזה נולד מרכז קשורים המתמחה בריפוי מערכות יחסים בשיטת הניצוץ. מרכז שמביא איתו חדשנות הנשענת על יסודות עתיקים מאוד. הייחודיות של המרכז באה לידי ביטוי בתפיסה טיפולית ייחודית ומהפכנית דרך עבודה על מערכות יחסים, ולא על האדם עצמו. שיטת טיפול שמגיעה במהירות לשורש הבעיה, ואינה מצריכה שנים על גבי שנים של טיפולים פסיכולוגיים.

שיטת הניצוץ מאמינה בכך שהבעיה לא קיימת בתוכנו, אלא במערכות היחסים שלנו עם העולם. לא סתם קראתי למרכז "קשורים". אני מאמין שאנו קשורים לכל העולם, וכל העולם קשור אלינו. ברגע שאנו מבינים שהכל סובב סביב מערכות היחסים בחיינו, ניתן להתחיל את הריפוי האמיתי.

מה המרכז שלנו מציע?

בית ספר להכשרת מטפלים

קורסים להתפתחות אישית

סדנאות והרצאות

קליניקה ליחידים וזוגות

למעלה מ-6000 אנשים עברו את קורס "ניקוי הרעלים הרוחני" שלנו, ויותר מ-300 בוגרים עברו תוכניות הליווי המעמיקות של המרכז

אנחנו מזמינים גם אתכם להצטרף אלינו, ולעשות שינוי שיביא לכם שלווה ענקית לחיים, יאפשר לכם לשפר את מערכות היחסים בחייכם, וידליק את הניצוץ שטמון בכל אחד ואחת מכם!

רוצים להדליק את ניצוץ החיים שלכם מבפנים, ולחיות חיים מלאים מתוך שמחה ואהבה מבלי להיות תלויים בשום דבר חיצוני?

אנחנו מזמינים אתכם ואתכן לפגישת אבחון של גוון הניצוץ שלכם. בפגישה תלמדו ותגלו על עצמכם דברים שלא ידעתם, תגלו מה מכבה אתכם, וכיצד ניצוץ החיים שלכם מבקש להידלק. לתיאום פגישת האבחון השאירו פרטים ממש כאן: