צוות מרכז קשורים

אופק אשכנזי

מרצה, מנחה קבוצות ומטפל. מורה דרך לקבלה עצמית.

בן 43, נשוי ואב לשלוש בנות. במשך רוב שנות חיי הרגשתי שאני "האדם הכי בודד בעולם", וזאת למרות שלרוב הייתי מוקף בחברים ובני משפחה. פשוט הרגשתי שאף אחד לא באמת רואה אותי ומבין אותי כמו שאני. מגיל 25 אני בהתפתחות אישית. הוסמכתי כמאמן רגשי ובשמונה השנים האחרונות אני תלמיד קבלה וחסידות ומתקרב ליהדות. פיתחתי שיטת ריפוי חדשנית הנשענת על מקורות עתיקים. שיטת "הניצוץ" היא חיבור ייחודי בין תורת הנפש של הבעל שם טוב לבין תיאוריית ההיקשרות של ג'ון בולבי. לב השיטה הוא האמירה "אין פצע באדם" - הצרימות שלנו בנפש ובגוף נובעות ממערכות יחסים רופפות או חלשות ומכאן שחיזוק מערכות היחסים שלנו הוא מפתח לריפוי, צמיחה ושגשוג. מאז קיץ 2018 יצא לי להנחות כ-6,500 ישראלים מרחבי העולם בתהליך קבוצתי ייחודי שנקרא "ניקוי רעלים רוחני". יותר מ-300 נשים וגברים עברו בהנחייתי תכניות ליווי מעמיקות. אני מכשיר מדריכים ומטפלים בדרך שיטת "הניצוץ". בהרצאות ובסדנאות אני מעורר אנשים לחשיבה יצירתית והתבוננות שונה על החיים. כתבתי את המדריך "איך להידלק מבפנים בניצוץ החיים" ובימים אלה עובר על הספר הראשון שעתיד לראות אור "המדריך לניקוי רעלים רוחני".

מיא סיני

מנחה בכירה בקליניקת הניצוץ

נעים להכיר! מיא סיני, בת 43 נשואה ואמא לארבעה שמלמדים אותי כל יום על שמחה פשוטה. גרה בצפון ים המלח היכן שמדבר נושק לים. מגיעה מעולם העסקים עם ניסיון של מעל 20 שנים בליווי בעלי עסקים בניהול עסקי וניהול כספים. את אופק אשכנזי ושיטת הניצוץ פגשתי לפני מעל 6 שנים, כשהייתי במקום של משבר אישי. החיים כמו שחייתי אותם כבר לא היו מספקים עבורי. נוכחתי לגלות כמה הבדידות צובעת כל פן בחיי. הרגשתי שאף אחד לא רואה אותי באמת, לא מכיר אותי בעומק. הייתי במקום של עשייה עבור אחרים כדי למלא בור של חוסר שייכות וחוסר אהבה. אספתי פירורים של תשומת לב, אישורים מכולם סביבי שאני טובה, מוצלחת, ראויה. והחיים, כמו שהחיים יודעים, הראו לי שהגיע הזמן לפעול מבפנים החוצה, ומתוך מי שאני לתת את מתנותיי לעולם. עברתי עם אופק תהליכים אישיים וקבוצתיים להתחבר לעצמי ולנקות צורך במילויי חסרונות מבחוץ, להגיע למקום של חגיגת החיים מתוך מלאות של עצם קיומי. הניצוץ עבורי הוא חממה לגדול ולהתפתח בה, בית עוטף ומכיל ללא שיפוטיות. מקום לנוח במי שאני. הניצוץ הוא דרך חיים, לא עוד שיטת טיפול לרגעים בזמן. זו דרך שמלווה, מלמדת, מביאה זוית ראיה חדשה ורעננה על המציאות עצמה. עברתי את הכשרת המטפלים וחניכה אישית ע״י אופק והיום אני מטפלת בכירה בקליניקת הניצוץ, מלווה תהליכים של התפתחות וחיבור ומלווה תלמידים בקורסים השונים של הקליניקה. על בשרי עברתי את התהליכים שהיום אני זוכה להעביר הלאה, אני יודעת כמה עוצמה של ריפוי יש בהם. יש בי ידיעה עמוקה שנפצעתי כדי לעזור בריפוי אחרים, ומודה בכל יום על הזכות הזו.

ענבל לאופר

מנהלת קשרי לקוחות ומכירות

נעים להכיר.  ענבל לאופר, בת 33 רווקה. אהבת אדם עבורי הוא ערך שתמיד נכח והרצון להושיט יד ולעזור עם השנים גדל והתעצם. בשנים האחרונות עיקר העשייה שלי היה כיועצת עסקית, ניהול צוותים ומאמנת מכירות בעסקים. להוביל ולהקנות דרך ולשמש כמודל דוגמא אישי לאנשים שניהלתי, הכשרתי ולימדתי. מכירות עבורי תמיד נתפס כאקט של מתן עזרה, היכולת לזהות מה האדם שמולי צריך ולייצר עבורו חיבורים שיעזרו לו להביא הגשמה, מימוש וביטוי.  כשאני נושמת אל תוך המשפט הזה אני מרגישה את התשוקה זורמת בתוכי. את אופק פגשתי לראשונה לפני 5 שנים, עברתי איתו תהליכים ונצמדתי לתכנים מתוך הבנה ברורה שזה מדייק את האדם שאני ואת החלקים שבי. כיום, בשליחות גדולה מנהלת קשרי לקוחות ומכירות בניצוץ עבורי הניצוץ הוא בית של צמיחה,ריפוי והתרחבות היכולת לזהות את הצורך הנשמתי העמוק של האדם ולהושיט יד לעזרה הוא המקום ששם אותי בנקודת מילוי גבוהה. מתרגשת מהאנשים המופלאים שבדרך. בוא.י נדבר 🙂