הניצוץ Restart:
הכשרה מעשית להדלקת ניצוץ החיים מבפנים

הניצוץ Restart הוא קורס הדגל של המרכז, מכיל בתוכו את יסודות שיטת הניצוץ לריפוי מערכות היחסים בחיינו, והוא השלב הראשוני בהדלקת ניצוץ החיים מבפנים.

בקורס זה תקבלו ארגז כלים פורץ דרך לגילוי וריפוי האני האמיתי שלכם. תרפאו ותחזקו מערכות יחסים שלכם עם עצמכם ועם העולם, ותגיעו למימוש עצמי, הנעה לפעולה ורתימת הסובבים אתכם למטרות שלכם. בזכות הידע והכלים החדשניים שתקבלו בקורס, והעבודה האישית שתעשו, תלמדו כיצד להדליק את ניצוץ החיים שלכם מבפנים, התשוקה לחיים תגבר, ותיהנו ממערכות יחסים בריאות יותר ומאנרגיית חיים חזקה ועוצמתית.

בנוסף, אפשר להדליק את הניצוץ בעזרת דרכים שהן רוחניות יותר, מעין "אוכל לנשמה" באמצעות למידה, חוויות רוחניות ועוד. גם ה"שופינג הרוחני" בדרך כלל מדליק את הניצוץ "מבחוץ", ולא נשאר לאורך זמן. במקום ללכת לעוד קורס של התפתחות אישית, מיינדפולנס או יוגה, שיטת הניצוץ מאמינה כי עלינו ללמוד להדליק את הניצוץ מבפנים, מבלי להיות תלויים בכלי רוחני או חומרי.

מה עומד מאחוריי בסיס הרעיון של קורס הניצוץ Restart?

הניצוץ Restart מפנה את תשומת הלב לכלל מערכות היחסים בחיינו – מערכת היחסים שלנו עם הגוף והנפש, מערכות יחסים בעבודה, עם המשפחה, עם כסף, עם זוגיות והרשימה עוד ארוכה.

אנו מאמינים כי כל אחד מאיתנו צריך להסתכל על עצמו בצורה חיובית, מתוך מקום של שלמות פנימית, ולצאת מנקודת הנחה שהוא בסדר כפי שהוא. ברגע שמבינים שכל בעיה או אתגר שאנחנו מתמודדים איתו קשור למערכות היחסים שלנו עם העולם ועם הסובבים איתנו, ושהבעיה היא לא בנו, אנו מסירים מאיתנו עול כבד וסוללים לעצמנו את הדרך להדלקת ניצוץ החיים.

נשאלת השאלה מדוע מלכתחילה מערכות היחסים שלנו חלשות? אולי אנחנו מעמיסים על הגוף שלנו? לא יודעים מהו רוגע? אולי אנחנו רגישים מדי או חונקים את הרגש ולא נותנים לו מקום מתוך פחד שניפול לחרדה או לדיכאון?

קורס הניצוץ Restart בא לעצור את כדור השלג הזה, ויאפשר לכם לאמץ זווית חדשה על החיים, לנקות את הפחדים השונים ולשים סוף לתחושת הבדידות שמלווה אתכם.

עדויות מתאמנים

במהלך הקורס תחוו הקלה עצומה, תגבירו את היצירתיות שלכם, תרגישו הרבה יותר חיוניים, ותלמדו כיצד להתחבר לסביבה שתפרה ותעצים אתכם בקלות. בנוסף, תבינו אילו מערכות יחסים בחייכם דורשות ריפוי, בדרך להדלקת הניצוץ!

מחזור שני מתחיל ביום ג', כ"ג חשון 7.11.23 בתל אביב. מסלול ההכשרה כולל 12 מפגשים בין השעות 17:00 - 21:00

רוצים להצטרף להכשרה הקרובה שלנו?

בואו נבחן האם הניצוץ Restart ייתן לכם את המענה המדויק לו אתם זקוקים! לתיאום שיחת אבחון והתאמה השאירו פרטים ממש כאן: