הניצוץ Productive:
אימוץ הניצוץ כדרך חיים סוחפת וממגנטת שפע

מכירים את האנשים האלו שנולדו להנהיג ולהוביל? הם מעוררי השראה, סוחפים אחריהם אנשים רבים, ומאוד אוהבים להשפיע. הייתם רוצים להיות כאלו, או שאתם לגמרי מזהים את זה בעצמכם, והייתם רוצים לקחת את זה כמה צעדים קדימה? אם עניתם כן, קורס הניצוץ Productive הוא בדיוק בשבילכם.

הניצוץ Productive זהו קורס המשך לקורס היסוד "הניצוץ "Restart שמלמד את יסודות שיטת הניצוץ לריפוי מערכות יחסים. לאחר למידת היסודות החשובים חלקכם תרגישו את הצורך לקחת את מה שלמדתם לרמה הבאה בחייכם, מתוך רצון להנהיג ולהשפיע על הסובבים אתכם, וליצור מערכות יחסים חזקות ומשמעותיות. בדיוק לשם כך נוצר קורס הניצוץ Productive.

הקורס שיעלה אתכם שלב בכל הרמות ויקנה לכם מיומנויות, כלים רוחניים ומעשיים בהגברת היכולות שלכם להשפיע על העולם, להנהיג ולסחוף אחריכם!

בעזרת מיומנויות התקשורת שתקבלו בקורס, תוכלו לייצר תוצאות יוצאות דופן אם זה בעסק שלכם, בחיים האישיים ובמקום העבודה. תלמדו לרתום אנשים לשיתופי פעולה, תדעו כיצד לבחור את המילים הנכונות, ולהגיע לתוצאות שישרתו אתכם. אנו מאמינים שהשפעה על אחרים אינה צריכה להיעשות בדרכים לא כשרות, אלא ממקום אמיתי, שלם ונכון. אתם תדעו למצב את המעמד שלכם ואת עצמכם במקום מאוד גבוה

שיטת הניצוץ מאמינה כי הכל מתחיל במערכות יחסים בריאות עם העולם, ואת כל אלו תחזקו במהלך הקורס, ותקפצו למדרגה של "מנהיג חדש" שמגשים את עצמו מתוך דיאלוג פורה ונוכח בין אדם לבין הבריאה.

מה נלמד בקורס?

· איך להשתחרר מתפיסת האושר המערבית ולעבור לתפיסה שנטועה בעומק החירות היהודית?

· כיצד להיפתר מנתינה מרוקנת ולהגיע לנתינה מתוך תחושה של מלאות?

· כיצד לכבוש את היצר הרע שמכבה את ניצוץ החיים?

· כיצד להעניק את ה"עצמי" לעולם, ולנוע בעולם מתוך הקשר מתמיד של שייכות וחיבור?

· איך העשייה שלי בעולם משאירה חותם?

· מהי הדרך הבטוחה להגשמה מעשית ומנטלית?

הקורס מתקיים בקבוצה קטנה ואינטימית וכולל 12 מפגשים אשר יתקיימו בתל אביב. אורך כל מפגש כ-4 שעות.

נשמע לכם מעניין? אתם מנהיגים בנפשכם, רוצים לעבוד על מערכות היחסים שלכם ולהאיר את העולם?

לבדיקת התאמה לקורס השאירו פרטים ממש כאן: